Naši sponzoři

Bach-Collegium Praha je nezisková organizace při Kulturním klubu Poštovka. Finanční pokrytí zejména rozsáhlejších koncertních akcí s širokým obsazením tak bez vnější podpory není možné. Chceme touto cestou poděkovat všem firmám a institucím, které jakkoli přispěly na realizaci našich akcí, za jejich laskavost a odvahu podpořit projekty tohoto druhu.

Máte-li zájem podpořit finančně, či jinak náš soubor, prosím, kontaktujte nás.

Městská část Praha 5

Městská část Praha 5 dlouhodobě podporuje náš soubor. Zvláštní poděkování patří panu radnímu Městské části Praha 5 Michalu Šestákovi, který mnohokrát pevzal záštitu nad našimi vánočními koncerty.

 


M-SERVIS

Prodejce moderních stavebních materiálů se zaměřením na sanace, zateplování, suché maltové směsy, stavební chemii a další. Exklusivní dovozce materiálů BAYOSAN. Děkujeme za pravidelnou finanční podporu našich koncertů.

 

 

ALTEKO

Český výrobce vzduchotechnických zařízení vlastní konstrukce. Vyrábí radiální ventilátory, větrací a klimatizační jednotky vhodné pro větrání, topení, chlazení a zvlhčování vzduchu včetně jeho filtrace. Zařízení vhodná do průmyslových i obytných prostor. Děkujeme za laskavou finanční podporu.

 

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021